KERN Wiskunde vwo, gymnasium/vwo+ en tto

Vwo: leerboeken (deel A+B)  en aanvullende digitale
licentie voor slechts € 28,43* per leerling per jaar!

English edition vwo (tto): leerboeken (deel A+B)  en aanvullende
digitale licentie voor slechts € 28,70* per leerling per jaar!

Gymnasium/vwo+: leerboek en aanvullende digitale
licentie voor slechts € 26,58* per leerling per jaar!

*bij gebruik in een boekenfonds met een afschrijvingstermijn van 4 jaar en jaarlijkse aanschaf licentie

De lat kan hoger!

KERN Wiskunde voor vwo en gymnasium/vwo+ gaat terug naar de kern van het vak en daagt leerlingen uit met echte wiskunde en inspirerende onderwerpen met aandacht voor de schoonheid van het vak. De inhoud, organisatie, didactiek en vormgeving zijn afgestemd op het betreffende niveau. De methode is leerdoelgestuurd en volledig RTTI-gecertificeerd. Alle opdrachten hebben een RTTI-label. Dit geeft zowel de docent als de leerling inzicht in het leerproces. Bij KERN Wiskunde is een digitale licentie verkrijgbaar waarin leerlingen kunnen oefenen met gerandomiseerde opdrachten, gemaakt in samenwerking met AlgebraKiT. Ook is er de mogelijkheid om te werken met KERN Wiskunde in Learnbeat. Dit kan in combinatie met het boek of volledig digitaal.

KERN Wiskunde gymnasium

Kenmerken KERN Wiskunde vwo en gymnasium/vwo+

Focus op de kern

In KERN Wiskunde staan de wiskundige concepten centraal. De theorie is kernachtig en voorzien van relevante voorbeelden en functionele afbeeldingen. De methode daagt leerlingen uit met echte wiskunde met aandacht voor de schoonheid van het vak.

Helder en compact

De theorie wordt per onderdeel helder en compact uitgelegd op een bladzijde. Na
de theorie volgen de bijbehorende oefenopdrachten met duidelijke verwijzing naar de onderdelen in de uitleg.

Leerdoelgestuurd

Iedere paragraaf start met een leerdoel en eindigt met een leerdoelcheck op vier cognitieve niveaus (RTTI). Zowel de uitleg als de opdrachten zijn hieraan gekoppeld. Ook de bijgeleverde toetsen voldoen aan de RTTI-standaard.

Aandacht voor taal en structuur

Er is veel aandacht besteed aan de formulering van de uitleg en opdrachten. Ook is de opbouw en structuur van hoofdstukken overal gelijk. Wiskunde wordt toegankelijker voor de leerling zonder concessies te doen aan het niveau van de leerstof.

Aandacht voor begrippen en rekenen

Elke paragraaf eindigt met een begrippenlijst. Ook bevat elke paragraaf een rekenopdracht, bedoeld om de rekenvaardigheden te onderhouden. Het boek zelf is bijna helemaal rekenmachinevrij.

De lat ligt hoog

KERN Wiskunde daagt leerlingen uit met relevante en interessante leerstof op hoog niveau. Elke opdracht is anders. Ontdekken en Onderzoeken biedt verbreding en verdieping met onderwerpen uit de wetenschap, geschiedenis en praktijk die aansluiten bij de paragraaf.

Wat zeggen gebruikers over KERN Wiskunde?

Bekijk KERN Wiskunde vwo en gymnasium/vwo+

Brochure KERN Wiskunde

gymnasium/vwo+ 1

KERN Wiskunde lesmethode wiskunde

gymnasium/vwo+ 2

KERN Wiskunde lesmethode wiskunde

Academie in KERN Wiskunde

Ieder hoofdstuk opent met ‘Academie’ waarin onderwerpen als kunst, cultuur en wetenschap worden belicht vanuit een wiskundig perspectief. Daarna volgen vijf paragrafen. Elke paragraaf bevat uitleg van enkele wiskundige concepten, opdrachten om te oefenen en aan het eind extra uitdaging in ‘Ontdekken en onderzoeken’. Elk hoofdstuk sluit af met een voorbereiding op de toets.

KERN Wiskunde digitaal

AlgebraKiT

KERN Wiskunde maakt gebruik van AlgebraKiT voor de digitale component bij de oefenopdrachten voor leerlingen die meer willen oefenen of willen afwisselen tussen oefenen op papier en digitaal. Met deze interactieve wiskunde software kunnen uw leerlingen onbeperkt oefenen en krijgen ze directe feedback.

Uitlegvideo

Bij elke paragraaf is een korte uitlegvideo beschikbaar. Deze uitlegvideo’s geven leerlingen de gelegenheid om theorie vooruit of terug te bekijken en de stof op elk gewenst moment en plaats uitgelegd te krijgen. De PowerPoints die de basis vormen voor de video’s, worden aangeboden in het docentenmateriaal.

Demolicentie docenten

Met de gratis demolicentie geven we u een beeld van het digitale leerlingenmateriaal (AlgebraKiT en uitlegvideo's) en het digitale docentenmateriaal met docentenhandleiding, antwoorden, uitwerkingen en PowerPoints. Ook kunt u enkele pagina's bekijken in de digitale bladerboeken.

Digitaal docentenmateriaal

Voor docenten hebben we een gratis docentlicentie beschikbaar, waarmee de docent toegang krijgt tot het digitale leerlingmateriaal en het digitale docentenmateriaal: docentenhandleiding, antwoorden, uitwerkingen en PowerPoints.

Ontvang de KERN Wiskunde nieuwsflits en blijf op de hoogte!

    Goed van start met KERN Wiskunde

    Gaat u starten met KERN Wiskunde dan helpen we u graag goed op weg. Wij geven gratis starttrainingen op maat voor docenten aan het begin van het schooljaar. Hoe kunt het digitale materiaal en het docentenmateriaal optimaal inzetten en gebruiken? Uiteraard ondersteunen we u met een handleiding en instructievideo’s. Zo kunt u bijvoorbeeld altijd terugvinden hoe u met onze digitale leeromgeving werkt.

    Assortiment KERN Wiskunde vwo en gymnasium/vwo+

    U werkt bij vwo met twee leerboeken (deel A+B), oplossingenboek en de aanvullende licentie. Bij gymnasium/vwo+ werkt u met het leerboek, oplossingenboek en de aanvullende licentie. U kunt bij KERN Wiskunde ook volledig digitaal werken met de boekvervangende licentie.

    KERN Wiskunde vwo

    ISBN 9789493224858

    ISBN 9789493224865

    ISBN 9789493224872

    ISBN 9789493224889

    ISBN 9789493224896

    ISBN 9789493224902

    ISBN 9789493224919

    ISBN 9789493224926

    ISBN 9789493224339

    ISBN 9789493224933

    ISBN 9789493224377

    ISBN 9789493224940

    KERN Wiskunde vwo - English edition

    ISBN 9789464420074

    ISBN 9789464420081

    ISBN 9789464420098

    ISBN 9789464420104

    KERN Wiskunde gymnasium/vwo+ 1-3

    ISBN 9789492862549

    ISBN 9789492862464

    ISBN 9789493224407

    ISBN 9789492862556

    ISBN 9789492862471

    ISBN 9789493224414

    Licenties

    ISBN 9789492862488

    Vervalt per 31-07-2022

    ISBN 9789492862563

    Vervalt per 31-07-2022

    ISBN 9789464420371

    01-08-2022

    ISBN 9789464420371

    01-08-2022

    gratis voor docenten

    KERN Wiskunde in Learnbeat

    KERN Wiskunde werkt samen met Learnbeat. Voor KERN Wiskunde vmbo-t/havo leerjaar 1, havo/vwo leerjaar 1 en vwo+/gymnasium leerjaar 1 is een Learnbeat licentie beschikbaar met het materiaal van KERN Wiskunde. In deze licentie kunnen leerlingen alle opdrachten digitaal maken en is ook de theorie in digitale vorm opgenomen. Het is mogelijk om met Learnbeat volledig digitaal te werken, of in combinatie met de boeken.

    Licentie aanvullend gymnasium/vwo+ in Learnbeat (naast het leerboek)

    ISBN 9789493224667

    Licentie boekvervangend gymnasium/vwo+ in Learnbeat

    ISBN 9789493224674

    KERN Wiskunde overig

    ISBN 9789493113749

    ISBN 9789493113756

    Bestel een beoordelingsexemplaar

    Bestel nu een beoordelingsexemplaar van de leerboeken, oplossingenboeken en licenties van KERN Wiskunde vwo en gymnasium/vwo+.

    Kom in contact met uw adviseur

    Wilt u meer weten over KERN Wiskunde vwo en gymnasium/vwo+ of een informatief gesprek aanvragen? Neem contact op met één van onze educatief adviseurs.

    Jolette Middeljans

    Jolette Middeljans

    Educatief adviseur
    Alice Fahner

    Alice Fahner

    Educatief adviseur
    Kristy Kuik

    Kristy Kuik

    Educatief adviseur