KERN Wiskunde havo, havo/vwo en tto

Havo en havo/vwo: leerboeken (deel A+B) en aanvullende
digitale licentie voor slechts € 28,43* per leerling per jaar!

English edition (tto) voor havo en havo/vwo: leerboeken (deel A+B) en
aanvullende digitale licentie voor slechts € 28,70* per leerling per jaar!

*bij gebruik in een boekenfonds met een afschrijvingstermijn van 4 jaar en jaarlijkse aanschaf licentie

Daagt leerlingen uit met échte wiskunde

KERN Wiskunde voor havo, havo/vwo en tweetalig onderwijs (havo/vwo) gaat terug naar de kern van het vak en daagt leerlingen uit met echte wiskunde, praktische toepassingen en inspirerende onderwerpen. De inhoud, organisatie, didactiek en vormgeving zijn afgestemd op het betreffende niveau. De methode is leerdoelgestuurd en volledig RTTI-gecertificeerd. Alle opdrachten hebben een RTTI-label. Dit geeft zowel de docent als de leerling inzicht in het leerproces. Bij KERN Wiskunde is een digitale licentie verkrijgbaar waarin leerlingen kunnen oefenen met gerandomiseerde opdrachten, gemaakt in samenwerking met AlgebraKiT. Ook is er de mogelijkheid om te werken met KERN Wiskunde in Learnbeat. Dit kan in combinatie met het boek of volledig digitaal.

KERN Wiskunde havo/vwo

Kenmerken KERN Wiskunde havo en havo/vwo

Focus op de kern

In KERN Wiskunde staan de wiskundige concepten centraal. De theorie is kernachtig en voorzien van relevante voorbeelden en functionele afbeeldingen. Het daagt leerlingen uit met echte wiskunde, praktische toepassingen en inspirerende onderwerpen!

Helder en overzichtelijk

De theorie wordt per onderdeel helder en overzichtelijk uitgelegd op een bladzijde. Na de theorie volgen de bijbehorende oefenopdrachten met duidelijke verwijzing naar de onderdelen in de uitleg.

Leerdoelgestuurd

Iedere paragraaf start met een leerdoel en eindigt met een leerdoelcheck op vier cognitieve niveaus (RTTI). Zowel de uitleg als de opdrachten zijn hieraan gekoppeld. Ook de bijgeleverde toetsen voldoen aan de RTTI-standaard.

KERN Wiskunde havo/vwo

Aandacht voor taal en structuur

Er is veel aandacht besteed aan de formulering van de uitleg en opdrachten. Ook is de opbouw en structuur van hoofdstukken overal gelijk. Wiskunde wordt toegankelijker voor de leerling zonder concessies te doen aan het niveau van de leerstof.

Aandacht voor begrippen en rekenen

Elke paragraaf eindigt met een begrippenlijst. Ook bevat elke paragraaf een rekenopdracht, bedoeld om de rekenvaardigheden te onderhouden. Het leerboek zelf is bijna helemaal rekenmachinevrij.

Uitdaging en variatie in opdrachten

De oefenopdrachten omvatten de theorie. Elke opdracht is anders. Ontdekken en Onderzoeken biedt verbreding en verdieping bij het onderwerp van de paragraaf.

English edition voor tto

KERN Wiskunde havo, havo/vwo en vwo is ook in een Engelstalige editie verkrijgbaar. Deze editie is gericht op tweetalig onderwijs (tto) en volgt de Nederlandstalige editie grotendeels. Al het lesmateriaal is vertaald inclusief de digitale component. Er zijn geen werkboeken. Voor scholen die volledig digitaal willen werken is er uiteraard een boekvervangende licentie.

Wat zeggen gebruikers over KERN Wiskunde?

Bekijk KERN Wiskunde havo en havo/vwo

Brochure KERN Wiskunde

havo/vwo 1 English edition

KERN Wiskunde lesmethode wiskunde

KERN Wiskunde compact en gestructureerd

Ieder hoofdstuk opent met ‘Wiskunde in de praktijk’ waarin een praktisch onderwerp wordt belicht vanuit een wiskundig perspectief. Daarna volgen vijf paragrafen. Elke paragraaf bevat twee bladzijden met uitleg van enkele wiskundige concepten, elk met bijbehorende opdrachten om te oefenen. Extra uitdaging volgt daarna in ‘Ontdekken en onderzoeken’. Elk hoofdstuk sluit af met een voorbereiding op de toets.

KERN Wiskunde digitaal

AlgebraKiT

KERN Wiskunde maakt gebruik van AlgebraKiT voor de digitale component bij de oefenopdrachten voor leerlingen die meer willen oefenen of willen afwisselen tussen oefenen op papier en digitaal. Met deze interactieve wiskunde software kunnen uw leerlingen onbeperkt oefenen en krijgen ze directe feedback.

Uitlegvideo

Bij elke paragraaf is een korte uitlegvideo beschikbaar. Deze uitlegvideo’s geven leerlingen de gelegenheid om theorie vooruit of terug te bekijken en de stof op elk gewenst moment en plaats uitgelegd te krijgen. De PowerPoints die de basis vormen voor de video’s, worden aangeboden in het docentenmateriaal.

Demolicentie docenten

Met de gratis demolicentie geven we u een beeld van het digitale leerlingenmateriaal (AlgebraKiT en uitlegvideo's) en het digitale docentenmateriaal met docentenhandleiding, antwoorden, uitwerkingen en PowerPoints. Ook kunt u enkele pagina's bekijken in de digitale bladerboeken.

Digitaal docentenmateriaal

Voor docenten hebben we een gratis docentlicentie beschikbaar, waarmee de docent toegang krijgt tot het digitale leerlingmateriaal en het digitale docentenmateriaal: docentenhandleiding, antwoorden, uitwerkingen en PowerPoints.

Ontvang de KERN Wiskunde nieuwsflits en blijf op de hoogte!

Goed van start met KERN Wiskunde

Gaat u starten met KERN Wiskunde dan helpen we u graag goed op weg. Wij geven gratis starttrainingen op maat voor docenten aan het begin van het schooljaar. Hoe kunt het digitale materiaal en het docentenmateriaal optimaal inzetten en gebruiken? Uiteraard ondersteunen we u met een handleiding en instructievideo’s. Zo kunt u bijvoorbeeld altijd terugvinden hoe u met onze digitale leeromgeving werkt.

Assortiment KERN Wiskunde havo, havo/vwo en tto

Bij vmbo-theoretisch/havo, havo, havo/vwo en tto werkt u met twee leerboeken (deel A+B) per leerjaar. Ook de oplossingenboeken zijn in een deel A en deel B beschikbaar. U kunt ook met KERN Wiskunde werken in Learnbeat.

KERN Wiskunde vmbo-theoretisch/havo

ISBN 9789493224506

ISBN 9789493224513

ISBN 9789493224544

ISBN 9789493224551

ISBN 9789493224520

ISBN 9789493224537

ISBN 9789493224568

ISBN 9789493224575

ISBN 9789493113459

ISBN 9789493224292

KERN Wiskunde havo

ISBN 9789493224315

ISBN 9789493224582

ISBN 9789493224322

ISBN 9789493224599

ISBN 9789493224353

ISBN 9789493224605

ISBN 9789493224360

ISBN 9789493224612

KERN Wiskunde havo/vwo

ISBN 9789493224421

ISBN 9789493224438

ISBN 9789493224445

ISBN 9789493224452

ISBN 9789493224469

ISBN 9789493224476

ISBN 9789493224483

ISBN 9789493224490

KERN Wiskunde havo/vwo - English edition

ISBN 9789493113480

ISBN 9789493113763

ISBN 9789493113497

ISBN 9789493113770

Licenties

ISBN 9789493113466

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789493113473

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789493224384

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789493224391

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789492862594

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789492862518

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789493113503

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789493113510

Vervalt per 31-07-2022

ISBN 9789464420364

01-08-2022

ISBN 9789464420371

01-08-2022

gratis voor docenten

KERN Wiskunde in Learnbeat

KERN Wiskunde werkt samen met Learnbeat. Voor KERN Wiskunde vmbo-t/havo leerjaar 1, havo/vwo leerjaar 1 en vwo+/gymnasium leerjaar 1 is een Learnbeat licentie beschikbaar met het materiaal van KERN Wiskunde. In deze licentie kunnen leerlingen alle opdrachten digitaal maken en is ook de theorie in digitale vorm opgenomen. Het is mogelijk om met Learnbeat volledig digitaal te werken, of in combinatie met de boeken.

Licentie aanvullend vmbo-t/havo in Learnbeat

ISBN 9789493224629

Licentie boekvervangend vmbo-t/havo in Learnbeat

ISBN 9789493224636

Licentie aanvullend havo/vwo
in Learnbeat

ISBN 9789493224643

Licentie boekvervangend havo/vwo in Learnbeat

ISBN 9789493224650

Bestel een beoordelingsexemplaar

Bestel nu een beoordelingsexemplaar van de leerboeken, oplossingenboeken en licenties van KERN Wiskunde havo, havo/vwo en tto.

Kom in contact met uw adviseur

Wilt u meer weten over KERN Wiskunde havo en havo/vwo of een informatief gesprek aanvragen? Neem contact op met één van onze educatief adviseurs.

Jolette Middeljans

Jolette Middeljans

Educatief adviseur
Alice Fahner

Alice Fahner

Educatief adviseur
Kristy Kuik

Kristy Kuik

Educatief adviseur