KERN Wiskunde vmbo

Vmbo-basis: leerwerkboeken (deel A+B) en aanvullende digitale
licentie voor slechts € 34,95 per leerling per jaar!

Vmbo-kgt, -kader en -gt (deel A+B): leerboek en aanvullende
digitale licentie vanaf € 26,58* per leerling per jaar.

Vmbo-t/havo: leerboeken (deel A+B) en aanvullende digitale
licentie voor slechts € 28,43* per leerling per jaar!

*bij gebruik in een boekenfonds met een afschrijvingstermijn van 4 jaar en jaarlijkse aanschaf licentie

Succesbeleving voor alle vmbo-leerlingen

De gloednieuwe methode KERN Wiskunde vmbo is overzichtelijk, kernachtig en doelgericht. De methode is volledig leerdoelgestuurd. De inhoud, opbouw en vormgeving van de boeken zijn afgestemd op de verschillende vmbo-niveaus. De heldere, kernachtige uitleg en de overzichtelijke structuur geeft leerlingen zelfvertrouwen. De methode is volledig RTTI-gecertificeerd. Alle opdrachten hebben een RTTI-label. Dit geeft zowel de docent als de leerling inzicht in het leerproces en biedt differentiatiemogelijkheden. Bij de boeken van KERN Wiskunde is een digitale licentie verkrijgbaar waarin leerlingen kunnen oefenen met gerandomiseerde opdrachten, gemaakt in samenwerking met AlgebraKiT. Volledig digitaal werken is ook mogelijk.

Kenmerken KERN Wiskunde vmbo

Focus op de kern van het vak

Met wiskundige concepten als uitgangspunt volgt de doorlopende leerlijn een logische opbouw vanuit de leerdoelen en geeft ruimte om te focussen op deelonderwerpen. Past binnen de lessentabel.

Overzichtelijk en gestructureerd

KERN Wiskunde heeft een vaste kernachtige structuur met een overzichtelijke en herkenbare indeling. De uitleg is makkelijk terug te vinden. Afbeeldingen worden functioneel ingezet.

Lesstof is leerdoelgestuurd

Iedere paragraaf start met een leerdoel en eindigt met een leerdoelcheck op vier cognitieve niveaus (RTTI). Zowel de uitleg als de opdrachten zijn gekoppeld aan het leerdoel. Ook de bijgeleverde toetsen voldoen aan de RTTI-standaard.

Toegankelijk voor alle leerlingen

Uitleg en opdrachten zijn helder geformuleerd. De taal sluit aan op het taalniveau van de leerling. Daardoor wordt het vak toegankelijker voor de leerling zonder concessies te doen aan het niveau van de stof.

Link met de realiteit

Er is veel aandacht voor praktische toepassingen en algemene kennisontwikkeling. Leerlingen krijgen een goed beeld van waar ze in de praktijk wiskunde voor nodig hebben.

Ondersteuning docent

De docent wordt ondersteund met geanimeerde PowerPoints bij alle theorie, uitlegvideo’s, toetsen en extra opdrachten. De meegeleverde PowerPoints schelen veel voorbereidingstijd en zijn uit te breiden met eigen materiaal.

Wat zeggen gebruikers over KERN Wiskunde vmbo?

Bekijk KERN Wiskunde vmbo

Brochure KERN Wiskunde

Vmbo-basis 1A

KERN Wiskunde vmbo-basis

Vmbo-theoretisch/havo 1A

KERN Wiskunde lesmethode wiskunde

KERN Wiskunde structuur

Elk hoofdstuk begint met algemene kennisontwikkeling in een ‘Wiskundeweetje’. Daarna volgen vijf paragrafen waarin wiskundige concepten kort en helder worden uitgelegd. Na elk blok uitleg volgen ‘kale’ opdrachten om de theorie te oefenen, opdrachten met échte contexten en extra uitdaging. In het onderdeel ‘Praktische wiskunde’ wordt de opgedane kennis toegepast in praktijksituaties. Elk hoofdstuk sluit af met een voorbereiding op de toets. KERN Wiskunde vmbo-basis werkt met leerwerkboeken, vmbo-kgt en vmbo-t/havo werken met leerboeken. Bij KERN Wiskunde is een digitale licentie verkrijgbaar waarin leerlingen kunnen oefenen met gerandomiseerde opdrachten, gemaakt in samenwerking met AlgebraKiT. Ook is er voor 1 vmbo-t/havo in schooljaar 2022/2023 de mogelijkheid om te werken met KERN Wiskunde in Learnbeat. Dit kan in combinatie met het boek of volledig digitaal.

KERN Wiskunde digitaal

AlgebraKiT

KERN Wiskunde maakt gebruik van AlgebraKiT voor de digitale component voor jouw vmbo-leerlingen die meer willen oefenen of willen afwisselen tussen oefenen op papier en digitaal. Met deze interactieve wiskunde software kunnen jouw leerlingen onbeperkt oefenen en krijgen ze directe feedback.

Uitlegvideo

Bij elke paragraaf zijn korte uitlegvideo’s beschikbaar. Deze uitlegvideo’s geven leerlingen de gelegenheid om vooruit of terug te kijken en de stof op elk gewenst moment en plaats uitgelegd te krijgen. De PowerPoints die de basis vormen voor de video’s, worden aangeboden in het docentenmateriaal.

Demolicentie docenten

Met de gratis demolicentie geven we u een beeld van het digitale leerlingenmateriaal (AlgebraKiT en uitlegvideo's) en het digitale docentenmateriaal met docentenhandleiding, antwoorden, uitwerkingen en PowerPoints. Ook kunt u enkele pagina's bekijken in de digitale bladerboeken.

Digitaal docentenmateriaal

Voor docenten hebben we een gratis docentlicentie beschikbaar, waarmee de docent toegang krijgt tot het digitale leerlingmateriaal en het digitale docentenmateriaal: docentenhandleiding, antwoorden, uitwerkingen en PowerPoints.

Ontvang de KERN Wiskunde nieuwsflits en blijf op de hoogte!

    Goed van start met KERN Wiskunde

    Gaat u starten met KERN Wiskunde dan helpen we u graag goed op weg. Wij geven gratis starttrainingen op maat voor docenten aan het begin van het schooljaar. Hoe kunt het digitale materiaal en het docentenmateriaal optimaal inzetten en gebruiken? Uiteraard ondersteunen we u met een handleiding en instructievideo’s. Zo kunt u bijvoorbeeld altijd terugvinden hoe u met onze digitale leeromgeving werkt.

    Assortiment KERN Wiskunde vmbo

    U kunt werken met de leer(werk)boeken, oplossingenboeken en de aanvullende licenties of volledig digitaal werken met de boekvervangende licentie (voor vmbo-kgt en vmbo-theoretisch/havo). En werken met KERN Wiskunde in Learnbeat.

    KERN Wiskunde vmbo-basis

    ISBN 9789492862525

    ISBN 9789493113725

    KERN Wiskunde vmbo-kgt

    ISBN 9789492862532

    ISBN 9789493224247

    ISBN 9789493113398

    ISBN 9789493224254

    ISBN 9789493113404

    ISBN 9789493224261

    KERN Wiskunde vmbo-theoretisch/havo

    ISBN 9789493224506

    ISBN 9789493224513

    ISBN 9789493224544

    ISBN 9789493224551

    ISBN 9789493224520

    ISBN 9789493224537

    ISBN 9789493224568

    ISBN 9789493224575

    ISBN 9789493113459

    ISBN 9789493224292

    Licenties

    ISBN 9789493113732

    Vervalt per 31-07-2022

    ISBN 9789493113411

    Vervalt per 31-07-2022

    ISBN 9789493113428

    Vervalt per 31-07-2022

    ISBN 9789493113466

    Vervalt per 31-07-2022

    ISBN 9789493113473

    Vervalt per 31-07-2022

    ISBN 9789464420364

    01-08-2022

    ISBN 9789464420371

    01-08-2022

    Gratis voor docenten

    KERN Wiskunde in Learnbeat

    KERN Wiskunde werkt samen met Learnbeat. Voor KERN Wiskunde vmbo-t/havo leerjaar 1, havo/vwo leerjaar 1 en vwo+/gymnasium leerjaar 1 is een Learnbeat licentie beschikbaar met het materiaal van KERN Wiskunde. In deze licentie kunnen leerlingen alle opdrachten digitaal maken en is ook de theorie in digitale vorm opgenomen. Het is mogelijk om met Learnbeat volledig digitaal te werken, of in combinatie met de boeken.

    Licentie aanvullend vmbo-t/havo in Learnbeat

    ISBN 9789493224629

    Licentie boekvervangend vmbo-t/havo in Learnbeat

    ISBN 9789493224636

    Bestel een beoordelingsexemplaar

    Bestel nu een beoordelingsexemplaar van de leer(werk)boeken, oplossingenboeken en licenties van KERN Wiskunde vmbo.

    Kom in contact met uw adviseur

    Wilt u meer weten over KERN Wiskunde vmbo of een informatief gesprek aanvragen? Neem contact op met één van onze educatief adviseurs.

    Jolette Middeljans

    Jolette Middeljans

    Educatief adviseur
    Alice Fahner

    Alice Fahner

    Educatief adviseur
    Kristy Kuik

    Kristy Kuik

    Educatief adviseur